Pogoda zaczyna powoli nas rozpieszczać

W tym roku późno zrobiło się wiosennie, ale zdaje się że ta pora roku zagościła już na dobre. Najwyższy czas, bo mamy połowę maja. Dziś mamy nawet 14 stopni. Niestety pod wieczór spodziewane są burze.

Ostrożności nigdy za wiele

Pamiętajmy, że ładna pogoda nie zwalnia spacerowiczów przed stosowaniem maseczek i dystansu. Ostatnio pojawiające się na Krupówkach tłumy spowodowały, że ponownie Zakopane stało się tematem na wieczorne wiadomości. Brak dystansu i masek może spowodować większą ilość zakażeń.

Wiosna sprzyja turystom

Wiosna przyciąga do Zakopanego dużo turystów. Dla ich własnego bezpieczeńśtwa lepiej unikać dużych skupisk ludzkich jak i obleganych po pandemii hoteli. Nasza oferta apartamentów obejmuje lokale które zapewniają intymność i luksus. Nie tylko mamy możliwość korzystania z własnej łazienki i kuchni, ale nawet sauny. Bliskość centrum handlowego i sklepów powoduje, ze łatwy jest dostęp do artykułów pierwszej potrzeby. Jednocześnie apartamenty nie są zlokalizowane w samym centrum co daje dużą dozę spokoju i dystansu społecznego.

Zapraszamy do rezerwacji i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty apartamentów.

Dodaj komentarz

Apartamenty zakopane

Nowoczesne Apartamenty w Zakopanem zapraszają wszystkich klientów do zapoznania się z aktualną ofertą. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych apartamentów w terminie, który chcą Państwo wybrać na swój pobyt.


Dysponujemy dużą ilością udogodnień, w tym sauna i jacuzzi, a także atrakcyjną lokalizacją, która pozwoli znaleźć Państwu niezbędne kawiarnie, sklepy, a także restauracje. Gorąco zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie elegancję, funkcjonalność, a także miłą obsługę!

Napisz wiadomość

    © Apartamenty zakopane