Obostrzenia zostały złagodzone

Od weekendu 12 lutego obostrzenia zostały złagodzone, czego wynikiem były tysiące turystów w Zakopanem. Kumulacja turystów była wynikiem kilku czynników. Po pierwsze od dawna zamknięte pensjonaty i hotele w końcu mogły legalnie zacząć przyjmować gości.

Stoki narciarkie po kilku tygodniach zamknięcia mogły wreszcie bez problemów i kombinacji zaprosić miłośników białego szaleństwa.

To pierwszy weekend prawdziwie zimowy bez obostrzeń, a dodatkowo w niedzielę były Walentynki, które dały wielu parom powód do wyjazdu z miejsca zamieszkania.

Wisienką na torcie był Konkurs Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Nie był to akurat najszczęśliwszy konkurs dla Polaków, ale zachęcony brakiem obostrzeń tłum chciał mocno kibicować naszym. Z uwagi na brak możliwości wejścia bezpośrednio pod skocznię, tysiące turystów kibicowało zaraz przy bramkach z szalikami, flagami i trąbkami.

zdj: gazeta.pl

Tłum i impreza na Krupówkach

Konsekwencją poluzowania obostrzeń był także najazd turystów na zakopiańskie Krupówki. Świętować zimę chcieli wszyscy, którzy zmęczeni ciągłym siedzeniem w domu poczuli wreszcie wolność. Wieczorem na Krupówkach zebrał się przypadkowy tłum, który popijając alkohol śpiewał sławny hit Sławomira – „Miłość w Zakopanem”. Zachłyśnięcie wolnością było mocno widoczne i chociaż napawało optymizmem i wizją wolności, to niestety owocowało również w wiele interwencji policji, która wzywana była do sporadycznych bójek, hałasów, braku przestrzegania obostrzeń sanitarnych itp.

Apartamenty w Zakopanem

Nie jest zatem dziwne, że apartamenty w Zakopanem, również nasze, przechodziły istne oblężenie. Ciężko było o miejsce w ten weekend. Nasi goście byli zachwyceni. Oczywiście nie odpowiadamy za to co turyści robią poza naszym budynkiem, ale zapewniamy pełnię szczęścia również bez wychodzenia z apartamentu. W naszych apartamentach nie mogą się nudzić. Doskonałe wyposażenie TV, sauna i jacuzzi zewnętrzne stanowią doskonałą alternatywę dla Krupówkowych szaleństw. Różnica jest tylko taka, że u nas jest bezpiecznie i można świetnie się bawić jednocześnie dbając o wypoczynek i bezpieczeństwo. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Apartamenty zakopane

Nowoczesne Apartamenty w Zakopanem zapraszają wszystkich klientów do zapoznania się z aktualną ofertą. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych apartamentów w terminie, który chcą Państwo wybrać na swój pobyt.


Dysponujemy dużą ilością udogodnień, w tym sauna i jacuzzi, a także atrakcyjną lokalizacją, która pozwoli znaleźć Państwu niezbędne kawiarnie, sklepy, a także restauracje. Gorąco zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie elegancję, funkcjonalność, a także miłą obsługę!

Napisz wiadomość

    © Apartamenty zakopane