Sezon narciarski się kończy

Chociaż na Podhalu ostatnio pada znowu śnieg, a warunki do uprawiania narciarstwa są jeszcze dobre, przyjeżdża coraz mniej osób którzy liczą jeszcze na białe szaleństwo. Stacja narciarska w Witowie już się zamknęła. W tygodniu także zamyka się Harenda. Stacja planowała otwierać się tylko w weekendy. Podobny krok planowały także inne stacje. Polana Szymoszkowa zamierzała działać jeszcze 2 tygodnie, jednak…

Nowe obostrzenia od soboty

W środę 17 marca Minister Zdrowia wprowadził nowe obostrzenia w całej Polsce z uwagi na mocno rosnące trendy zachorowań w wielu regionach. W związku z tym nawet te stacje, które planowały działać w weekendy lub jeszcze przez pewien czas, będą musiały się zamknąć. Być może istnieje jakiś plan awaryjny, pozwalający na ominięcie obostrzeń przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Niemniej, skoro już tak się stało, prawdopodobnie stacje podejmą decyzję o wcześniejszym zamknięciu.

Wiosna za progiem

Już teraz powoli czuć powiew wiosny. Zamykające się powoli stacje pozostawiają miejsce piechurom i amatorom pieszych wypadów na górskie szlaki. Oczywiście trzeba być ostrożnym i dobrze wyposażonym. Wczesnowiosenne szlaki bywają ośnieżone, oblodzone i niebezpieczne. Chociaż obostrzenia powodują zamknięcie hoteli i stoków, nadal można spacerować, chodzić po górach i robić wypady na świeżym powietrzu do czego szczerze zachęcamy.

Dodaj komentarz

Apartamenty zakopane

Nowoczesne Apartamenty w Zakopanem zapraszają wszystkich klientów do zapoznania się z aktualną ofertą. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych apartamentów w terminie, który chcą Państwo wybrać na swój pobyt.


Dysponujemy dużą ilością udogodnień, w tym sauna i jacuzzi, a także atrakcyjną lokalizacją, która pozwoli znaleźć Państwu niezbędne kawiarnie, sklepy, a także restauracje. Gorąco zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie elegancję, funkcjonalność, a także miłą obsługę!

Napisz wiadomość

    © Apartamenty zakopane